Wielkopolskie

Biuro Rachunkowe poszukuje osób na stanowisko księgowej (księgowego)

Luboń / Poznań

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Biuro rachunkowe SigmaPARTNER Sp z o. o.
poszukuje osób na stanowisko:
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY
(etat lub część etatu)

Miejsce pracy: Luboń ( ul. Przy Autostradzie - obok Hotelu MAX )
Zakres obowiązków:
&#8226; odpowiedzialność za pełną obsługę księgową Spółek z o. o.
&#8226; odpowiedzialność za poprawność prowadzonej dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi Spółek.
&#8226; Odpowiedzialność za rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS
&#8226; odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

Wymagania:
&#8226; wykształcenie średnie lub wyższe.
&#8226; min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej (prowadzenie ksiąg handlowych) &#8211; warunek konieczny
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
&#8226; doświadczenie zawodowe w zakładaniu Sp. z o. o
&#8226; rejestracja i aktualizacja danych firm KRS, GUS, US
&#8226; załatwianie różnych spraw urzędowych i formalnych
&#8226; znajomość pracy w systemie Optima, RAKSSQL ;
&#8226; kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów księgowych
&#8226; praktyczna znajomość prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
&#8226; dobra znajomość MS Office
Oferujemy:
&#8226; stałe zatrudnienie, do wyboru: umowę o pracę lub kontrakt cywilnoprawny
&#8226; elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na cały lub na część etatu
&#8226; sympatyczną atmosferę
&#8226; stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
&#8226; szansę rozwoju zawodowego i osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@sigmapartner.pl/
w temacie proszę napisać: praca w księgowości.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Maj, 2014  13:54

Identyfikator: 506464

Wyświetleń: 5035