Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik serwisu maszyn rolniczych

Środa Wielkopolska

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób posiadających doświadczenie zawodowe oraz zainteresowanych pracą w Polsce na stanowisku: technik serwisu maszyn rolniczych.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Obowiązki:
&#8226;Naprawa i serwis maszyn rolniczych
&#8226;Naprawa pod względem mechanicznym, hydraulicznym i elektrycznym
&#8226;Naprawa, montaż/demontaż silników lub uszkodzonej części silnika
&#8226;Naprawa pomp hydraulicznych, wymiana osi
&#8226;Naprawa instalacji na podstawie planów instalacji elektrycznej

Wymagania:
&#8226;Minimum 3 letnie doświadczenie w naprawie maszyn rolniczych
&#8226;Znajomość czytania rysunków technicznych
&#8226;Wykształcenie techniczne
&#8226;Dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna języka angielskiego

Oferujemy:
&#8226;Umowę o pracę na pełen etat
&#8226;Zatrudnienie w Polsce w niemieckiej firmie (na niemieckich warunkach)
&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226;Możliwość rozwoju zawodowego
&#8226;Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: info@fair-torun.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Luty, 2015  10:04

Identyfikator: 538689

Wyświetleń: 3417