Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz Mig/mag

Krotoszyn

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.
Poszukujemy dla naszego klienta &#8211; firmy działającej w branży produkcji oraz montażu konstrukcji stalowych &#8211; osoby do pracy, na stanowisku:

Spawacza MIG/MAG

Miejsce pracy: Krotoszyn

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

&#183; spawanie konstrukcji stalowych oraz mebli sklepowych (regałów, szafek BHP, boksów kasowych, szafek śniadaniowych, kontenerów itp.).

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

&#183; posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,
&#183; zdobyłeś doświadczenie na podobnym stanowisku ,
&#183; posiadasz uprawnienia spawalnicze MIG/ MAG,
&#183; cechujesz się umiejętnością czytania rysunków technicznych,
&#183; jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole.
&#183; jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Osobie zatrudnionej oferujemy:

&#183; pracę w stabilnej firmie,
&#183; umowa o pracę na pełen etat,
&#183; zatrudnienie od zaraz .

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem SP/Krotoszyn.
Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.
Ws

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Wrzesien, 2015  10:09

Identyfikator: 560576

Wyświetleń: 2361