Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Projektant Instalacji Elektrycznych

Krotoszyn

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta &#8211;  firmy zajmującej się wdrażaniem rozwiązań informatycznych &#8211; osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:
Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z technologią BIM w programach Autocad oraz Revit;
Weryfikacja dokumentacji technicznej branży elektrycznej;
Tworzenie przedmiarów i wycen;
Udział w wizjach lokalnych;
Optymalizacja kosztów projektowania i realizacji prac;
Nadzór nad realizacją prac;
Współpraca z działem wycen i realizacji na potrzeby realizacji projektów;
Współpraca z klientami firmy oraz doradztwo techniczno &#8211; kosztowe na rzecz klientów.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
Posiadasz wykształcenie wyższe w specjalności elektrycznej;
Posiadasz minimum roczne doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych;
Uzyskałeś uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń - warunek konieczny;
Cechujesz się bardzo dobrą znajomością programu AutoCad 3D;
Potrafisz projektować zgodnie z technologią BIM;
Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i w piśmie (mile widziana będzie dodatkowa znajomość języka niemieckiego);
Posiadasz doświadczenie w przygotowywaniu due dilligence budynków oraz w doradztwie technicznym;
Posiadasz wysokie umiejętności analizy technicznej projektów;
Cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia;
Znasz realia i specyfikę rynku firm z branży elektrycznej;
Dążysz do realizacji zadań i osiągania założonych celów;
Wykazujesz się elastycznością działania w zmieniających się warunkach;
Posiadasz prawo jazdy i jesteś gotowy do podróży służbowych.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
Umowę o pracę;
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem PIE/Krotoszyn.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 01 Wrzesien, 2015  11:22

Identyfikator: 560236

Wyświetleń: 2800