Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Poszukiwany Elektronik - Automatyk Utrzymania Ruchu

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Firma JOBS PLUS, ¶wiadcz±ca kompleksowe us³ugi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i sta³ej, dla swojego Klienta, firmy z bran¿y automotive poszukuje Pracownika na stanowisko:
ELEKTRONIK &#8211; AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska:
- Utrzymanie w sprawno¶ci urz±dzeñ produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania
- Programowanie i dostosowywanie oprogramowania steruj±cego urz±dzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów
- Bie¿±cy serwis, usuwanie awarii i przegl±dy prewencyjne urz±dzeñ automatyki i sterowania

Wymagania:
- Wykszta³cenie wy¿sze techniczne &#8211; in¿ynier automatyk lub elektronik
- Do¶wiadczenie zawodowe
- Znajomo¶æ sterowników, zasad serwisowania uk³adów automatyki i sterowania
- Mile widziana znajomo¶æ jêzyka angielskiego oraz uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:
-pracê w miêdzynarodowej firmie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-bogaty pakiet socjalny (basen, si³ownia, dodatki ¶wi±teczne itp.)
-dodatki do posi³ków
-premie wynikowe, wakacyjne

Informacje dodatkowe:
Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Osoby zainteresowane ofert± pracy prosimy o przesy³anie aplikacji w jêzyku polskim, z zaznaczeniem w temacie wiadomo¶ci &#8222;ELEKTRONIK-AUTOMATYK/nr.ref.0212&#8221; na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl/

Jednocze¶nie informujemy, ¿e kontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie nastêpuj±cej klauzuli: Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw± o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).

Og³oszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2012  10:35

Identyfikator: 377258

Wy¶wietleñ: 3299

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Poszukiwany lektor angielskiego
  2. Poszukiwany sponsor
  3. Elektronik samochodowy
  4. Elektronik szuka pracy
  5. poszukiwany