Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego

Gmina Krobia k/ Leszna

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.
Dla jednego z naszych Klientów hiszpańskiej firmy, która współpracuje z największymi inwestorami energetyki wiatrowej poszukujemy osób na stanowisko

Nazwa stanowiska: Operator Wózka Widłowego
Nr. ref: OWW/BK/2012
Lokalizacja: Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie

Obowiązki:
&#8226; Rozładunki i załadunki materiałów
&#8226; Przewóz materiałów na magazyn
&#8226; Terminowe dostarczanie materiałów na wskazane miejsce

Wymagania:
&#8226; Uprawnienia operatora wózków widłowych lub imienne zezwolenie do obsługi wózka wystawione przez pracodawcę
&#8226; Wykształcenie techniczne - zawodowe
&#8226; Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia przy budowie farmy wiatrowej

Prosimy przesyłać aplikacje wraz z nr referencyjnym OWW/BK/2012
pod adres mailowy: rekrutacja@kellyservices.pl/

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Sierpien, 2012  15:38

Identyfikator: 411278

Wyświetleń: 2365