Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter dociepleń budynków

Polkowice

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Nr ref: BMD/08/15
Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska:

Praca przy dociepleniach budynków mieszkalnych (sporadycznie przemysłowych).
Docieplanie budynków głównie styropianem, a także wełną mineralną i watą szklaną.
Praca w terenie.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku montera dociepleń.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Dyspozycyjność, staranność.
Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
Pracę w godzinach 7:00-15:00.
Odzież roboczą i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Możliwość bezpłatnego zakwaterowania.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

weegree.es-candidate.compl/application/form/215179/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Wrzesien, 2015  13:16

Identyfikator: 561647

Wyświetleń: 2566