Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontrler JakoŚci - Wysoka Stawka

Białężyce

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, producenta szyberdachów poszukujemy osób chętnych do współpracy w obszarze Kontroli Jakości.

Lokalizacja: Białężyce

Twoje zadania:

&#8226; Kontrola jakościowa komponentów
&#8226; Raportowanie przeprowadzonej kontroli

Jeśli jesteś osobą mobilną, znasz podstawy pakietu Office i rysunku technicznego &#8211; nie czekaj i dołącz do nas!

Nasz oferta:

&#8226; Umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS
&#8226; Atrakcyjna stawka godzinowa wzbogacona o dodatki płacowe
&#8226; Możliwość pracy w weekend &#8211; stawka weekendowa 35zł/h brutto
&#8226; Bezpłatny parking przy zakładzie
&#8226; NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA &#8211; wsparcie dedykowanego Koordynatora i szkolenie wprowadzające
&#8226; Praca w systemie 3zmianowym
&#8226; Formalności w telefonie &#8211; wgląd do przepracowanych godzin i stawek, podpisanie umowy w aplikacji Exact People Go &#8211; bez wychodzenia z domu

APLIKUJ lub ZADZWOŃ pod nr 725 259 377 dowiedz się więcej!

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 24 Styczen, 2022  11:46

Identyfikator: 712246

Wyświetleń: 1501