Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista/Majster - Belgia

Polska firma budowlana zatrudni wykwalifikowanego i odpowiedzialnego brygadzistę z dobrą znajomością języka angielskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych i pracę przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.
Opis stanowiska:
&#8226; współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
&#8226; rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem
&#8226; kierowanie pracą podległego zespołu
&#8226; prowadzenie budowy pod kątem technicznym
&#8226; nadzór i prace murarskie, ciesielskie i zbrojarskie

Wymagania:
&#8226; doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami,
&#8226; WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
&#8226; systematyczność i terminowość w realizacji zadań
&#8226; mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii
&#8226; prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Korzyści:
&#8226; zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; długoterminowa współpraca
&#8226; możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
&#8226; możliwość zakwaterowania w pobliżu projektu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 926 184 lub 756 442 073 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30) Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@regess.euWyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Pazdziernik, 2018  08:49

Identyfikator: 643486

Wyświetleń: 1001