Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sales Manager

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SALES MANAGER
OBOWIĄZKI
&#8226; Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie całej Polski pod kątem oferowanych przez firmę usług HR
&#8226; Samodzielne i kompleksowe prowadzenie sprzedaży usług rekrutacyjnych
&#8226; Opieka nad bieżącymi Klientami oraz budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
&#8226; Koordynowanie procesu sprzedaży
&#8226; Doradztwo dla klientów w obszarze usług HR

WYMAGANIA
&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; Umiejętność budowania relacji biznesowych
&#8226; Wysokie zaangażowanie i motywacja do pracy
&#8226; Wysokie zdolności interpersonalne
&#8226; Nastawienie na cele i sukcesy w sprzedaży
&#8226; Aktywne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
&#8226; Atrakcyjnych warunków zatrudnienia + premia prowizyjna
&#8226; Niezbędne narzędzi pracy
&#8226; Ciekawą i samodzielną pracę
&#8226; Możliwość pracy zdalnej
&#8226; Możliwość stałego podnoszenia zawodowych kwalifikacji
&#8226; Najwyższe standardy pracy
CV prosimy przesyłać na adres job@human-services.net Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Marzec, 2017  12:12

Identyfikator: 607058

Wyświetleń: 1798